HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Adamızın sıcaklığını, samimiyetini huzurunu yansıtan bir aile işletmesiyiz. 2005 yılından itibaren hizmet vermekteyiz. Denize ve geniş kumsala 300 metre mesafede yer alan Sunset Motel iki katlı 22-24-30 metre kare büyüklüğünde 15 odalıdır. Motelimiz yol üzerinde olup. Odaları bahçe ve dağ manzaralıdır.

MOTELİMİZİN KONUMU

Sunset Motel, Balıkesir iline bağlı Marmara ilçesi Avşa Adasındadır. Avşa meydanı ve iskelesine yürüyerek on beş dakika yürüme mesafesindedir. Gemi ve Büyük arabalı deniz taşıtları ile Tekirdağ iline üç saat, Erdek ilçesine iki saat bir yol süresi vardır. İstanbul’dan Deniz otobüsleri ile üç saat kadar bir sürede adaya ulaşmak mümkündür. . Motelimiz Konumu itibariyle dağ esintisi ve rüzgâr alan bir bölgededir.

DENİZ ve SAHİL

Motelimizin denize uzaklığı 2 (iki) dakika yürüme mesafesindedir. Merkezden uzak olması sebebi ile geniş ve sakin bir kumsala sahiptir. Güneşlenirken, yatarken başınızın ucundan geçen kişiler olmaz. Motel işletmeleri sahili kendi müşterilerine tahsis etmesinin yasak olması sebebi ile, plajlar halka açık olup şezlong ve şemsiyeler Marmara Adalar Belediyesi'ne  ait olup, ücretlidir.

MOTELİMİZİN ODALARI

Tüm odalarımız balkonlu olup odalarda ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, sürekli sıcak su, Klima, LCD televizyon, buzdolabı, gardrop, elbise dolabı, balkon, banyo mevcuttur.

TESİS İMKÂNLARI ve YEME İÇME

Kahvaltı ve aperatif yemek çeşitleri olarak hizmet vermekteyiz. Günlük meyvelerden hazırladığımız el yapımı reçellerimiz; yöremize ait zeytin, zeytinyağı, peynirlerimiz ile eşsiz organik bir kahvaltı sunmaktayız. Kahvaltı saatleri 09.00 ile 11.00 saatleri arasındadır.

Yemyeşil bahçemizde bulunan bahçe kafemizde lezzetli yiyecekler sunmaktayız. İçkini al gel . İçki sizden mezeler bizden konsepti ile kendi alkollerinizi getirip ev atmosferinde eğlenerek mangal keyfi yapabilirsiniz.

Panoramik Avşa manzarası eşliğinde Motelimizin üst katında bulunan Teras Barda içkinizi yudumlayabilir dostlarınızla Televizyon seyrederek sohbet edebilirsiniz. Belirli günlerde düzenlenen canlı müzikle eğlence gecelerinin doyumsuz keyfini çıkarabilirsiniz.

Bahçe Cafe ve Teras barımızda okey, tavla kâğıt oyunları oynarken size sunulan menülerimizden yiyecek ve içecek sipariş verebilirsiniz.

EVCİL HAYVAN DOSTU

Aşılı ve saldırgan olmayan evcil hayvanınızı yanınızda getirebilirsiniz.

Motelimize evcil hayvan giriş bahçe katı odalarda kabul edilir. 'Hiç bir zaman yatağında sigara içip pikeleri tutuşturan, Televizyonun sesini sonuna kadar açan, sarhoş olup mobilyaları parçalayan bir evcil hayvana rastlamadık.'

Sizleri motelimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız. Konaklama süreniz boyunca tüm personelimiz, tatilinizin sizin için ne kadar önemli olduğunun bilinci içerisinde, size  en kaliteli servis ve hizmeti sunmanın, tatilinizi doyumsuz ve unutulmaz yapmanın çabası içerisinde olacaktır.

REZERVASYONU NASIL YAPARIZ?

Lütfen aşağıdaki açıklamaları dikkatlice okuyarak herhangi bir yanlış anlamaya mahal vermeden ana sayfamızdan Online Rezervasyon butonuna tıklayarak açılacak pencereden rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatlarımıza KDV dahildir.

REZERVASYON ŞARTLARI

  1. Rezervasyonlarda normalde tek kişilik fiyatlar görüntülenir. Kaç kişi kalmak istediğiniz odayı seçtikten sonra yetişkin butonundan yetişkin kişi sayısı seçeneğine geçmeniz gerekmektedir. Sizin ile beraber konaklayacağınız 0 ile 6 yaş arasındaki çocuk var ise diğer butondan kişi sayısını seciniz. 0 ile 6 yaş arasındaki çocuklardan ücret alınmamaktadır.
  2. Online rezervasyon formunu gönderdikten sonra Rezervasyon talebinizin konfirme edilebilmesi için giriş tarihi itibari ile kırk sekiz saat (48) öncesine kadar bakiyenin %50 ödemesini havale butonunda bulunan banka hesaplarına gönderiniz. Rezervasyonu kabul edebilmek için ön ödeme alınmalıdır.
  3. Online Rezervasyon formu girildikten sonra giriş tarihinden kırk sekiz (24) saat öncesine kadar bakiyenin %50 ödemesi tamamlanmayan odaların rezervasyonları otomatik olarak iptal olur.
  4. Formu gönderdikten ve havale yapıldıktan sonra yaklaşık bir kaç saat sonra rezervasyon talebinizin kabulü hakkında cevap alacaksınız.
  5. Rezervasyon iptaliniz en az beş gün öncesinden motel yetkilisine bildirilmelidir. Aksi takdirde depozitonun iadesi yoktur.
  6. Sunset Motel indirimli fırsat girişi yapmak için günün ilerleyen saatlerini beklemeyi tercih edebilir. Bu İndirimli fırsatlar açıldığında aradığınız özelliklerde bir oda bulamadıysanız gün içinde tekrar web sitemize bakmanızı öneririz.
  7. KİMLİK BİLGİLERİ: Kimliğinizin doğrulanabilmesi için Sunset Motel'e girişinizde kimlik bilgileriniz gereklidir. Motele girişiniz yapılırken güncel ve geçerli sürücü ehliyeti, pasaport veya fotoğraflı bir kimlik belgesi kredi kartı bilgilerinizle birlikte tarafınızdan istenecektir. Kimliğinizin doğrulandığını ispatlamak ve bankanıza kredi kartınızın tarafınızca kullanıldığını belgelemek amacıyla ibraz ettiğiniz kimlik belgenizin bir kopyası kayıtlarda tutulacaktır. Bu uygulama kredi kartlarındaki kötü niyetli kullanımın artması üzerine aldığımız bir önlemdir. İnanıyoruz ki, bu politikamız basit bir imza karşılaştırmasından öte misafirlerimiz ve tüm kredi kartı sahipleri için en iyi koruma düzeyini sağlayacaktır. Gizlilik ilkemiz gereğince elimizde bulundurduğumuz kimlik kartlarıyla ilgili hiçbir kişisel bilgi dışarıya verilmeyecek ve güvenli bir şekilde korunacaktır. Kullanma gereksinimi bittiğinde ise dikkatli bir şekilde imha edilecektir.
  8. SORUMLULUK SINIRI: Rezervasyonlarımızdan memnun olmanız için elimizden gelen her şeyin en iyisini yapmaktayız. Ancak Sunset Motel kontrolümüz dışında gelişen savaş, sivil ayaklanma, terörizm, yangın, sel, doğal afetler, hükümet tarafından çıkarılan kanunlar, kaza, makine veya ekipman arızaları, bakım çalışmaları veya sanayi işlerinin yaratabileceği ve bunlarla sınırlı olmamak üzere olayların doğrudan veya dolaylı olarak neden olacağı herhangi bir yaralanma, hasar, zarar, erteleme, ek masraf veya külfet durumlarında herhangi bir yükümlülük kabul etmez.
  9. ÖZEL DURUMLAR: Sunset Motel rezervasyonu yapılan oda temin edilemez ise aynı kompleks içinde başka bir oda temin etmek durumundadır.  Herhangi bir şekilde konaklama sağlanamaz ise yapılan ödemenin tamamı iade edilir. Sunset Motel rezervasyon ve konaklama şartlarına uymayan, borçlu olduğu tutarı, alınan ekstra, restoran, kafe tutarı ödememe durumunda misafiri motele almama, eğer motele giriş yapmış ise motelden çıkarma hakkını saklı tutar. Sunset Motel mevcut olan odalardaki mala zarar veren veya konaklayan diğer misafirlerin malına zarar veren, onların keyfini kaçıran misafirleri /oda sakinini işletme dışına çıkarma hakkını saklı tutar. Ayrıca vermiş olduğu zarar motel tarafından tazmin edilir. Belirtilen kurallara uyulmaması nedeniyle yapılmış olan kontrat feshedilir ve ödenmiş olan tutar iade edilmez. Eğer bir misafir diğer misafirlere veya motel çalışanlarına karşı kabul edilemez ve saldırgan davranışlar sergiler veya işletme bünyesinde yasal olmayan faaliyetler gerçekleştirirse bu misafir(ler) veya oda sakini uzaklaştırılacak ve durum ilgili makamlara bildirilecektir. Ödenmiş olan tutarın iade hakkı yitirilmiş olur. Sunset Motel güvenli bir komplekstir ve güvenlik seviyelerimizi korumak için her zaman elimizden geleni yaptığımız gibi misafirlerimizden de aynı şekilde davranmalarını bekleriz. Bununla birlikte, Sunset Motel kompleks içinde olsa bile kişisel eşyaların çalınmasından veya kaybolmasından hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu durumda, misafirlerimize kendilerine uygun bir seyahat sigortası yaptırmalarını tavsiye ederiz.  Şimdiden iyi tatiller diliyoruz. En güzel tatil anıları sizin olsun!

WhatsApp Destek